Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2024  | Osenické řady

Osenické řady

28. ledna 2024 | Fotogalerie »2024

V neděli jsme si byly s Rozárou zazávodit na Osenických řadách (jak jsme tam vloni s Kalíškem i s Rózou excelovaly).
421975048_10220948612144119_1857982165616301288_n.jpg
Jenže nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Letos to bylo ve stylu: "tohle nikdy nedělá", "to je fakt poprvý", "no já nevím, co s ní je" a podobných kydů! Fakt je ten, že Róza šla řady ledabyle, vystřihla falešňáka hned při první příležitosti, květináče i batohy na dva průchody (ostuda!) a v poslední řadě dala celému závodu definitivně vale a přivítala se tak radostně s jednou ze svých trenérek, na kterou natrefila v řadě sedících figurantů, že na nějakou skořici už nepomyslela! Tam bych ji pochopitelně nejradši přetrhla, ale pod dohledem rozhodčího to nějak nešlo. Takže je živá a zdravá ... a nebojte se, my vám ty medaile jednou přivezeme!
Den před závodem byla schůze klubu ... převzala jsem ocenění za nás všechny, co spolu čucháme

Den před závodem byla schůze klubu ... převzala jsem ocenění za nás všechny, co spolu čucháme

Nejvyšší bylo pro Kalibrndu

Nejvyšší bylo pro Kalibrndu

I Rozára už má druhého Mastera (8 sloýených zkoušek)

I Rozára už má druhého Mastera (8 sloýených zkoušek)

Ale tentokrát se tvářila jako kakabus

Ale tentokrát se tvářila jako kakabus

A na nějaké čuchání hodila bobek

A na nějaké čuchání hodila bobek


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.